Demi Lovato Türkiye Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Türkiye Fan Forumu

Türkiye'nin en güncel Demi Lovato forumuna hoşgeldiniz. İyi eğlenceler dileriz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor"

2 posters
YazarMesaj
Ruction.
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Ruction.

Tebrik Puanı : 1

Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor" Empty
MesajKonu: Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor"   Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor" Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 12:20 am

Genç yıldızın şuan vücudunda toplam 12 tane dövme var ve bunlardan bazılarını yaptırdığına pişman olmuştu hatta sildirmeyi düşünüyordu. 

Ama bu, yeni dövmeler yaptıramayacağı anlamına gelmiyor çünkü bu sözünden sonra Kasım ayında koluna bir kuş dövmesi yaptırdı. 

"Annemlere kolum bandajlı bir şekilde gittim, ki bu dövmeyi olduğundan da büyük gösterdi ve annem de kolumun yarısı kadar dövme yaptırdığımı falan 

düşündü! Bu durumu pek iyi karşılamadı ve olay benim evden ayrılmam ile bitti. Oldukça kötüydü."

Demi kalıcı şekilleri bir sanat formu olarak görüyor ama ne kadar çabalasa da annesi Dianna onunla aynı fikirde değil.

"Koluma kuş dövmesi yaptırdığımda annem ile büyük bir kavga ettik çünkü onun benim neslimden daha farklı bir dövme anlayışı var. Bunun cildin için bir sanat olduğunu, böylelikle her gün senin kalemle çizmene gerek kalmayacağını açıklamak çok zor oldu. Bu anlamı olan bir şey. Annem ve babam çok kızıyor! Küçük yaptırdığımda annem pek sorun etmiyordu ama bu son dövme yüzünden çok kavga ettik. Babam ise, hala, bugüne kadar, son yaptırdığım dövme hakkında hiç konuşmadı ve bu garip bir durum."

Kaynak: Demi Lovato Turkey.
Wonderland.
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Wonderland.

Tebrik Puanı : 28

Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor" Empty
MesajKonu: Geri: Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor"   Demi Lovato: "Annem dövmelerimden nefret ediyor" Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 2:57 pm

Yakışıyor ona.
Babasından bahsedince bir garip oldum.
Teşekkürler.
http://mycookiehoran.tumblr.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato’nun Babası Öldü!
» Demi Lovato’dan Yeni Single!
» Ünlülerden Demi Lovato’ya Destek!
»  Demi Lovato: "Niall Horan İle Pek Arkadaş Sayılmayız"