Demi Lovato Türkiye Fan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Türkiye Fan Forumu

Türkiye'nin en güncel Demi Lovato forumuna hoşgeldiniz. İyi eğlenceler dileriz.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar

2 posters
YazarMesaj
Ruction.
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Ruction.

Tebrik Puanı : 1

X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar Empty
MesajKonu: X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar    X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 12:11 am

*Demi, Simon'a: "Bu kalemi kafana atacağım, belki böylece mürekkep gri saçlarını kapatır!"

*Simon: "Eğer bir köpeğim olsaydı, adını Demi koyardım." Demi: "Eğer bir domuzum olsaydı adını ...Simon koyardım."

*Demi, Simon'a: "Eğer yüzüme bu kadar yakın duracaksan bir nane sakızı alman gerek!"

*Demi bir yarışmacıyı eleştiriyor: "Sesin sanki ay ışığı altında uluyan bir kurt gibiydi-" Britney & Simon: "Sarhoş gibiydi!"

*Simon bir yarışmacıyı eleştiriyor: "Sesin Usher'ın söylediği gibi duyulmuyor-" Demi: "Eğer Usher bir koyun gibi duyulmadıysa!"

*Demi: "İnsanların Adele'in veya Mariah Carey'nin şarkılarını coverlamalarından nefret ediyorum çünkü hiç kimse onların şarkıyı söylerken yakaladığı duyguyu yakalayamıyor."

*Demi: "Özür dilerim Simon Cowell bu sabah kahvesini içemedi. Yaşlı insanların kahve içemediğinde ne kadar huysuz olduklarını bilirsiniz.”

*Bir yarışmacı Skyscraper’ı söyledikten sonra “Simon: Demi’den daha güzel söyledin.” Demi Simon’a: “Sarhoş musun?!”

*Demi Simon’a: “Aa, ne dedin? Gerçekten seni umursamıyorum.”

*Demi: "LA ve Simon’a katılıyorum, ya da Slimon, ben ona böyle demeyi severim.”

*Yarışmacı hakkında yorum yapacakları sırada, Britney: “Bilmiyorum, sen devam et Demi.” Demi: “Ben de bilmiyorum.”

*Alıntı
Wonderland.
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Wonderland.

Tebrik Puanı : 28

X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar Empty
MesajKonu: Geri: X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar    X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 12:20 pm

Ehe ay çok tatlılar.
http://mycookiehoran.tumblr.com

X Factor Elemeleri Esnasında Geçen Bazı Diyaloglar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cher Llyod, Demi Lovato'nun Yerine X Factor Jüriliği Yapacak.